Pomoc Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży

Witamy w Strefie Myśli Junior – miejscu stworzonym po to, aby obejmować najlepszą, zaufaną, ciepłą i profesjonalną opieką psychologiczną naszych młodych pacjentów. Strefa Myśli Junior to przestrzeń dla dzieci i nastolatków oraz ich rodziców i rodzin. Przestrzeń do tego, aby z największą dbałością pielęgnować i przywracać pełnię zdrowia psychicznego najmłodszych.

„Prowadząc od ponad 10 lat Strefę Myśli dla osób dorosłych zawsze za główny cel stawialiśmy sobie dobro naszych pacjentów. Wiemy jak bezcenne jest zaufanie, którym obdarzają nas pacjenci powierzając swoje problemy i trudności. Dlatego zawsze naszą nadrzędną zasadą była i będzie kompetencja i profesjonalizm naszej kadry. I dlatego tworząc Strefę Myśli Junior do współpracy zaprosiliśmy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów – psychologów i pedagogów – którym z pełnym zaufaniem oddalibyśmy pod opiekę własne dzieci. „

Katarzyna i Piotr Goc – psycholodzy, założyciele Strefy Myśli

Psycholog dziecięcy Warszawa Mokotów – CO OFERUJEMY?

Serdecznie zapraszamy Dzieci, Nastolatków i ich Rodziców do Strefy Myśli Junior, gdzie prowadzimy:

Psycholog dziecięcy Warszawa Mokotów – W CZYM POMAGAMY?

Pracujemy z Dziećmi i Nastolatkami:

 • zmagającymi się z niską samooceną
 • z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi
 • mającymi trudności w funkcjonowaniu rówieśniczym i szkolnym
 • z zaburzeniami koncentracji uwagi
 • z zaburzeniami zachowania
 • z trudnościami w przeżywaniu i wyrażaniu emocji (agresja, autoagresja)
 • o cechach osobowości nieprawidłowo kształtującej się (m.in. borderline)
 • znajdującymi się w trudnej sytuacji (rozwód rodziców, trauma, strata, choroba, śmierć bliskiej osoby)
 • z diagnozą dysleksji, dysgrafii
 • ze spektrum autyzmu
 • ze specyficznymi zaburzeniami językowymi SLI
 • z orzeczeniami takimi jak niedosłuch, KODA
 • potrzebującymi wsparcia w wyborze dalszej ścieżki rozwoju.

Psychoterapia dla dzieci Warszawa – NASI SPECJALIŚCI:

Strefa Myśli Junior to miejsce na psychoterapeutycznej mapie Warszawy, które przede wszystkim tworzą ludzie. Pełni zrozumienia i empatii, z wieloletnim stażem pracy w placówkach pomocy psychiatrycznej i psychologicznej dla dzieci.

Magdalena Bogusz – psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, prowadzi diagnozę, konsultacje i terapię dzieci i młodzieży w każdym wieku, a także terapię rodzinną

Katarzyna Lewocka – psycholog, psychoterapeutka dzieci od 12 r.ż., pracująca w nurcie systemowym

Karolina Bagnowska – psycholog dziecięcy, psychotraumatolog, pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (od 2 r.ż.)

Nikolina Kolendo – psycholog pracująca z dziećmi wieku przedszkolnym i szkolnym, poza pracą indywidualną z dziećmi i rodzicami, prowadzi także grupowe treningi umiejętności społecznych TUS.

Gabriela Rasztawicka – pedagog specjalna z ponad 20-letnim doświadczeniem pracy terapeutycznej z dziećmi od 3 r.ż. i młodzieżą, prowadzi terapię pedagogiczną, terapię ręki, terapię dzieci ze spektrum autyzmu, treningi TUS

Marta Szaro – psycholog, psychoterapeutka, pracuje online z dziećmi i rodzinami w nurcie terapii systemowej

Anna Dąbrowska – psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna, pracująca z młodzieżą od 14 r.ż.

Jacek Sędkiewicz – psycholog, psychoterapeuta pracujący z dziećmi od 12 r.ż. w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach i terapii poznawczo-behawioralnej

Katarzyna Łopaciuk-Goc – psycholog, prowadząca konsultacje wychowawcze dla rodziców i dzieci, warsztaty psychoedukacyjne i psychologiczne doradztwo zawodowe.

Psychoterapia dla dzieci Warszawa – GDZIE JESTEŚMY?

Strefa Myśli to kameralna poradnia psychologiczna na warszawskim Mokotowie. Pracujemy w przyjemnych, nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeniach, które sprzyjają koncentracji i wymianie myśli. W naszej nowej lokalizacji dedykowanej dzieciom i rodzinom, stworzyliśmy komfortową przestrzeń do pracy indywidualnej i grupowej – dysponujemy wygodną poczekalnią dla rodziców, salą do zajęć grupowych oraz przestronnymi gabinetami do pracy indywidualnej.

Świetna lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, zarówno z Centrum, Wilanowa, Ursynowa, jak i Wawra czy Pragi. W razie potrzeby, pracujemy również online.

Psycholog dziecięcy Warszawa – JAK UMÓWIĆ WIZYTĘ?

W celu umówienia spotkania, zapraszamy do kontaktu z rejestracją:

Można również znaleźć nas na Facebooku.

Zapraszamy serdecznie!