Kontakt

DANE ADRESOWE:

Strefa Myśli

Ul. Mangalia 2 lok. 64,

02-785 Warszawa (Mokotów)

ZAPISY:

Wizyty umawiane są telefonicznie lub mailowo, również za pomocą formularza kontaktowego.

Tel. 22 490-44-12

Tel. kom. 602 432 591

Email. recepcja@strefamysli.pl

GODZINY PRZYJĘĆ:

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00.

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość umówienia wizyty w niedzielę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Jak dojechać?

  Strefa Myśli znajduje się na Mokotowie, w nowoczesnym budynku na rogu ul. Sobieskiego i ul. Mangalia, blisko skrzyżowania z Aleją Sikorskiego, tuż przy przystanku autobusowym „Mangalia”. Jest to idealna lokalizacja zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i dla osób korzystających z komunikacji miejskiej – linie autobusowe 116, 130, 148, 172, 195, 501, 519, 522, E-2 zapewniają dojazd z centrum Warszawy w kilka minut, a także dogodne połączenie z linią metra, Wilanowem i Ursynowem.

  Gdzie zaparkować?

  Dla zmotoryzowanych istnieje możliwość zaparkowania na bezpłatnym parkingu wzdłuż ul. Mangalia i ul. Limanowskiego, lub na płatnym strzeżonym parkingu hotelowym znajdującym się na przeciwko budynku (wjazd od ul. Mangalia).

  Jak trafić do gabinetu?

  Gabinet mieści się w budynku Mangalia 2, lokal 64 (piętro 2, klatka C). Aby wejść do budynku, należy przejść przez bramę przy ulicy Mangalia (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Sobieskiego) i następnie kierować się w lewo do klatki C. Idąc od bramy, jest to pierwsza klatka po lewej stronie. Zarówno przy bramie, jak i przy klatce schodowej na domofonie wystarczy wcisnąć nr 64 i dzwonek.

  Aby zapewnić naszym Klientom pełną poufność, na drzwiach nie został umieszczony szyld Strefy Myśli. Ukaże się on Państwu tuż po wejściu do Gabinetu. Zapraszamy!