Karolina Bagnowska

Czujesz, że ten temat Cię dotyczy? Umów się na wizytę z naszym specjalistą! 22 490 44 12

Psycholog dziecięcy, psychotraumatolog. W Strefie Myśli prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. 

Specjalizacja:

Specjalizuje się w diagnozowaniu zaburzeń rozwojowych, pracy z dziećmi z:

  • całościowymi trudnościami rozwojowymi,
  • specyficznymi zaburzeniami jezykowymi SLI,
  • zaburzeniami zachowania,
  • ADHD,
  • zaburzeniami lękowymi,
  • trudnościami szkolnymi,
  • problemami z niską samooceną,
  • mającymi trudności z regulacją emocji i/lub agresją, autoagresją.

Prowadzi terapię opartą na Stosowanej Analizie Zachowania.
Udziela wsparcia psychologicznego i poradnictwa wychowawczego związanego z rozwojem dziecka, zmianą sytuacji rodzinnej (rozwody i trudności adaptacyjne). Pracuje również z dziećmi, które doświadczyły traumy.

Wykształcenie:

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością Psychologia Kliniczna Dziecka i Rodziny. Ukończyła studia podyplomowe z Psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS oraz studia podyplomowe „Stosowana Analiza Zachowania”.

Doświadczenie:

Zdobyła rozległe doświadczenie w pomocy psychologicznej i diagnozie jako stażystka w jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce – Centrum Zdrowia Dziecka. Poszerzała swoją wiedzę w diagnozie i terapii dzieci z chorobami układu nerwowego w Ośrodku Terapeutycznym przy Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zdobywała również w: Zakładzie Wczesnej Interwencji Psychologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, na oddziałach psychiatrycznych Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Od kilku lat pracuje z dziećmi z całościowymi trudnościami rozwojowymi, SLI, zaburzeniami zachowania, zaburzeniami lękowymi, prowadząc terapię opartą na Stosowanej Analizie Zachowania.
W wolnych chwilach współprowadzi Fundację Druga Strona Lustra, wspierającą zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.

Dni przyjęć w Strefie Myśli: poniedziałek, wtorek, piątek