Melania Modzelewska

Czujesz, że ten temat Cię dotyczy? Umów się na wizytę z naszym specjalistą! 22 490 44 12

Psycholog, psychodietetyk, arteterapeutka, trenerka. W Strefie Myśli prowadzi konsultacje psychologiczne i psychodietetyczne, a także procesy terapeutyczne dla młodzieży i osób dorosłych.

Wykształcenie:
Absolwentka psychologicznych studiów magisterskich ze specjalnością kliniczną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także studiów podyplomowych na kierunkach: Arteterapia w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi oraz Psychodietetyka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, program seminaryjno-warsztatowy „Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych” na Uniwersytecie Warszawskim, roczną Holistyczną Szkołę Trenerów. Regularnie poszerza swoją wiedzę i kompetencje poprzez udział w projektach rozwojowych i edukacyjnych.

Specjalizacja:
Pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi, które znalazły się w trudnym momencie swojego życia, ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad samoakceptacją i samoświadomością, problemami w relacjach, motywacją, wahaniami nastroju. W swojej pracy wykorzystuje podejście integratywne z naciskiem na psychologię pozytywną oraz poszukiwanie rozwiązań, wykorzystując metody pracy z ciałem i oddechem, techniki relaksacyjne, a także elementy arteterapii.

Doświadczenie:
Odbyła roczne praktyki na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym SZPZLO Warszawa-Ochota, a także staż kliniczny w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Klinice Nerwic, Zaburzeń osobowości i odżywiania. Współzałożycielka Stowarzyszenia “Ciałoneutralność”. Obecnie prowadzi prywatną praktykę psychologiczną, współpracując z ośrodkami z obszaru psychologii i psychodietetyki na terenie Warszawy.

Dni przyjęć w Strefie Myśli: wtorki, środy