Piotr Goc

Piotr Goc - psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
Czujesz, że ten temat Cię dotyczy? Umów się na wizytę z naszym specjalistą! 22 490 44 12

Założyciel Strefy Myśli, psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. W Strefie Myśli prowadzi konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną i terapię par.

Specjalizacja: Specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nastroju, niską samoocenę, zaburzenia lękowe (napady paniki, fobie), oraz doświadczającymi problemów w relacjach.

Wykształcenie: Ukończył studia na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej ze specjalizacją psychologia kliniczna oraz Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT. Jest również absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Doświadczenie: Doświadczenie w pracy klinicznej nabywał podczas praktyk na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego oraz w prywatnych placówkach psychologicznych. W swojej pracy coraz częściej, obok metod poznawczo-behawioralnych, wykorzystuje techniki nowego nurtu terapii opartej na akceptacji i zaangażowaniu, tzw. terapii ACT.

W pracy z klientami szczególnie ceni sobie otwartość i wzajemne zaufanie, a także obustronne zaangażowanie w proces terapeutyczny. Pracuje pod stałą superwizją.

Poza pracą w gabinecie, tworzy i prowadzi warsztaty umiejętności psychologicznych, dedykowane dla dorosłych i młodzieży na terenie całej Polski. Współpracuje m.in. ze Szkołą Liderów Przyszłości i Akademią Liderów Rzeczypospolitej. Autor licznych wypowiedzi do mediów w tematach związanych z psychologią.

Wybrane publikacje i wypowiedzi do mediów: 

Dni przyjęć w Strefie Myśli: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

Jesteś ciekawa/y opinii innych? Przeczytaj opinie o terapeucie na portalu Znanylekarz.pl.

 

Usługi: konsultacja psychologicznapsychoterapia indywidualna, terapia par, doradztwo zawodowe