Kilka słów o nas

Strefa Myśli to miejsce dla osób chcących skorzystać z profesjonalnego wsparcia psychologicznego. Specjalizujemy się w psychoterapii i rozwoju osobistym. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, pracując w atmosferze szacunku i zaufania.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej, zarówno w publicznych, jak i prywatnych placówkach zdrowia psychicznego. Najważniejszy jest dla nas Klient i zapewnienie mu pomocy na najwyższym poziomie.  Dlatego pracujemy jedynie w oparciu o sprawdzone i uznane metody psychologiczne, pragnąc zapewnić naszym Klientom nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także skuteczność wspólnych działań.

Wszyscy nasi terapeuci uczestniczą w licznych szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje, a także pracują pod stałą superwizją.

Nasza idea

Strefa  Myśli powstała w 2011 roku z inicjatywy małżeństwa, dwójki psychologów, którzy postanowili stworzyć miejsce świadczące profesjonalne usługi z zakresu psychologii dla dorosłych i młodzieży. Naszą ideą od początku działalności jest  wspieranie osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Gdzie się znajdujemy?

Mieścimy się w nowoczesnym budynku na warszawskim Mokotowie, przy ul. Mangalia, róg ul. Sobieskiego, w bardzo dogodnej lokalizacji dla osób odwiedzających nas zarówno z Centrum, Wilanowa, Ursynowa, jak i innych dzielnic Warszawy. Zadbaliśmy o to, by w naszych estetycznych gabinetach Klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo.
Ważna informacja dla osób korzystających z komunikacji miejskiej: nasz budynek mieści się tuż przy przystanku autobusowym, z którego można dotrzeć do Centrum Warszawy w dosłownie kilka minut.
Na zmotoryzowanych tuż przed budynkiem czekają miejsca parkingowe w strefie bezpłatnego i płatnego parkowania (parking hotelowy na przeciwko budynku oraz parking w budynku usługowym przy ul. Mangalia 2a).

Serdecznie zapraszamy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POZNAJ NASZ ZESPÓŁ