Nikolina Kolendo

Czujesz, że ten temat Cię dotyczy? Umów się na wizytę z naszym specjalistą! 22 490 44 12

Psycholog pracująca z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. W Strefie Myśli prowadzi konsultacje psychologiczne i terapię dzieci od 3 roku życia, a także treningi umiejętności społecznych TUS (zajęcia grupowe i indywidualne) oraz warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Specjalizacja i wykształcenie: Absolwentka Instytutu Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, szczególnie zafascynowana pracą z dziećmi. W swojej pracy łączy podejścia z różnych nurtów terapeutycznych, stosując techniki terapii poznawczo-behawioralnej i systemowej. Ukończyła Kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży organizowany przez Centrum CBT w Warszawie, Kurs Trenera Treningu Umiejętności Społecznych zajęć TUS dla dzieci i młodzieży, obecnie uczestniczy w całościowym 4-letnim Szkoleniu Psychoterapii Systemowej organizowanym przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Doświadczenie: Na co dzień pracuje jako psycholog w przedszkolu na warszawskim Ursynowie, gdzie odpowiada za opiekę psychologiczną dla dzieci, a także wsparcie metodyczne dla rodziców i nauczycieli w zapewnieniu najlepszych warunków do rozwoju psychospołecznego maluchów. Posiada doświadczenie pracy w przedszkolach i szkołach (Niepubliczne Przedszkole Dookoła Świata w Warszawie, Zespół Szkół Sportowych w Ełku). Prowadzi obserwacje dzieci w naturalnym środowisku przedszkolnym dla placówek na terenie Warszawy. Uczestniczyła w rocznym programie współpracy z Akademią Przyszłości.

Każdy scenariusz spotkań, które przygotowuje jest indywidualny, bo zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb dziecka. W pracy z dzieckiem włącza w proces rodziców, starając się wspólnie wypracować najlepsze warunki do rozwoju. Ciepła i doskonale zorganizowana. Interesuje się psychologią rozwoju, wychowania oraz zaburzeniami więzi.

Dni przyjęć w Strefie Myśli: Poniedziałek, Środa, Piątek

Publikacje:


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_field() in /home/users/linux27/public_html/strefamysli.pl/wp-content/themes/strefa/single.php:57 Stack trace: #0 /home/users/linux27/public_html/strefamysli.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /home/users/linux27/public_html/strefamysli.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/users/lin...') #2 /home/users/linux27/public_html/strefamysli.pl/index.php(17): require('/home/users/lin...') #3 {main} thrown in /home/users/linux27/public_html/strefamysli.pl/wp-content/themes/strefa/single.php on line 57