Pomoc Psychologiczna Online

Szukasz profesjonalnego wsparcia psychologicznego? Chcesz rozpocząć terapię bez wychodzenia z domu? Zapraszamy na konsultacje i terapię online w Strefie Myśli! 

Dla osób, które potrzebują skorzystać z pomocy psychoterapeuty, a obecna sytuacja uniemożliwia udanie się do placówki osobiście,  proponujemy rozwiązanie jakim jest konsultacja z psychologiem online. Jest to forma, która, tak jak spotkanie twarzą w twarz, umożliwia połączenie nie tylko głosowe, ale i wizualne, dzięki czemu Klient i terapeuta mogą swobodnie ze sobą rozmawiać i z sukcesem przechodzić przez proces terapeutyczny.

Kto prowadzi pomoc psychologiczną online w Strefie Myśli?

Psychoterapię online prowadzą doświadczeni i zaufani terapeuci, z wieloletnim stażem pracy z pacjentami. Są to ci sami specjaliści, którzy w normalnym trybie pracy na co dzień przyjmują dziesiątki pacjentów w naszych gabinetach, dlatego nasi Klienci mogą mieć pewność, że pomoc jaką otrzymują będzie na najwyższym poziomie, a więc będzie ona w pełni profesjonalna, skuteczna i etyczna.

Co jest potrzebne do sesji z psychologiem online?

Aby odbyć spotkanie online potrzebujesz jedynie:

  • zainstalowany jeden z programów: Skype, Whatsapp, Messenger – psychoterapia online odbywa się poprzez wybrany komunikator, który umożliwia bezpieczne i dobre jakościowo połączenie audio i video.
  • niezawodne łącze internetowe – upewnij się, że internet który masz do dyspozycji, zapewni że spotkanie będzie mogło przebiegać płynnie i bez zakłóceń
  • zaciszne i komfortowe miejsce do rozmowy – podczas sesji terapeuta znajduje się w gabinecie, który zapewnia poufność i dyskrecję. Ważne, aby Klient również zapewnił sobie komfortowe warunki do rozmowy, tak aby nic nie rozpraszało uwagi i aby można było spokojnie prowadzić rozmowę, poruszając także tematy trudne i poufne.

Jak umówić się na spotkanie z psychologiem online?

1. Zapisz się na wizytę: mailowo, telefonicznie, lub przez system zapisów online,
2. Opłać wizytę przelewem (koszt  w przypadku spotkania indywidualnego to 150zl, spotkania dla par to 170zl): Bank PEKAO 63 1240 1109 1111 0010 6340 9771
3. Przed spotkaniem prześlij swój adres komunikatora i numer telefonu, wraz z potwierdzeniem przelewu
4. Otrzymasz od nas adres terapeuty, który będzie oczekiwał na kontakt od Ciebie. O umówionej porze zadzwoń do terapeuty pod wskazany adres.

Czas trwania i koszt pomocy psychologicznej online

Czas trwania i cena psychoterapii online są takie same, jak w przypadku sesji w gabinecie. Spotkanie trwa 50 minut i zwykle odbywa się raz w tygodniu. Cena to 150-170zł w przypadku sesji indywidualnej, 200-230zł w przypadku terapii par.

W czym może pomóc psycholog online?

Zakres pomocy podczas sesji terapeutycznych online jest równie szeroki, jak w przypadku spotkań w gabinecie. Jest to zarówno psychoterapia indywidualna, która dotyczyć może m.in. problemów związanych z niską samooceną, depresją, lękiem, zaburzeniami osobowości, jak i terapia par. Aby dowiedzieć się więcej na temat zakresu pomocy, jaką oferują nasi terapeuci, zapraszamy do zakładki  W zakładce „w czym pomagamy”, gdzie znajdą Państwo artykuły autorstwa naszego zespołu.

Zapraszamy!

Przeczytaj również:

Niskie poczucie własnej wartości – jak je podnieść?

Jeśli nie czujesz się dobrze we własnej skórze i brakuje Ci pewności siebie… Jeśli poczucie własnej wartości nie jest u Ciebie wystarczająco wysokie… Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stać się pewniejszym/ą siebie i jak podnieść poczucie własnej wartości… ten tekst jest dla ...
więcej

Jak radzić sobie z negatywnymi emocjami?

 

więcej

Zdrada emocjonalna. Definicja, przyczyny, skutki

Temat związków zawsze wzbudzał kontrowersje i poruszał ludzi. Każda relacja jest inna i rządzi się swoimi prawami. Podobnie jest ze zdradą – jedni są w stanie ją wybaczyć, u innych zaś łączy się to z końcem związku lub rozwodem. Mówiąc o zdradzie najczęściej myślimy o ...
więcej

Jak poradzić sobie ze stresem. Kilka sprawdzonych rad.

Naukowcy z uniwersytetu w Hong Kongu i uniwersytetu w Illinois odkryli zaskakujący sposób na redukcję stresu – oglądanie drzew. Stwierdzili, że zagęszczenie drzew jest wprost proporcjonalne do poziomu odczuwanego stresu, czyli im więcej drzew, tym większa odporność na stres. Kontakt z ...
więcej