Dominika Włodarczyk

Czujesz, że ten temat Cię dotyczy? Umów się na wizytę z naszym specjalistą! 22 490 44 12

Psycholog pracująca z dziećmi i rodzicami, z doświadczeniem pracy w szpitalu i placówkach oświatowych. W Strefie Myśli prowadzi konsultacje psychologiczne, zajęcia indywidualne TUS oraz terapię dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i szkolnym. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Specjalizacja i wykształcenie:

Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki na specjalności psychologia kliniczna i neuropsychologia na Uniwersytecie Marii Curie–Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego dla psychologów oraz certyfikowane szkolenie z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych. Aktualnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego (nurt poznawczo-behawioralny) w Centrum CBT w Warszawie.
Poza pracą indywidualną z pacjentem, specjalizuje się w prowadzeniu grupowej terapii zajęciowej. Posiada m.in. doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi, takimi jak spektrum autyzmu i ADHD.

Doświadczenie:
Na co dzień pracuje w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży. Odbyła staż kliniczny na Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie w MCN, a także praktyki w Mazowieckim Szpitalu w Garwolinie. Posiada doświadczenie pracy na stanowisku psychologa w publicznych żłobkach.

W swojej pracy z dziećmi i rodzicami stawia przede wszystkim na relację, a także indywidualne podejście do każdego pacjenta. W przypadku pracy z dziećmi, liczy na wspierające zaangażowanie ze strony rodziców.

Dni przyjęć w Strefie Myśli Junior: wtorki i czwartki