Beata Kamińska-Suchanek

Czujesz, że ten temat Cię dotyczy? Umów się na wizytę z naszym specjalistą! 22 490 44 12

Psycholog, certyfikowana trenerka i superwizorka mindfulness dla dzieci i młodzieży. W Strefie Myśli prowadzi kursy mindfulness w formie grupowej oraz indywidualnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Specjalizacja i wykształcenie:

Specjalizuje się w pracy z dziećmi od 7 r.ż., młodzieżą oraz ich rodzicami, a także w pracy z dorosłymi. Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego (specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna). Ukończyła szkolenia  nauczycielskie w Academy for Mindful Teaching w Holandii, gdzie uzyskała certyfikat trenera i superwizora mindfulness dla dzieci i młodzieży w Metodzie Eline Snel. Obecnie jest w trakcie certyfikacji na nauczyciela mindfulness  dla młodzieży i dorosłych w podejściu Mindfulness Based Living Course (MBLC).

Doświadczenie:

Doświadczenie zdobywała pracując z dziećmi, młodzieżą, rodzicami oraz nauczycielami m.in. w ośrodku szkolno-wychowawczym dla dzieci słabowidzących i niewidomych, szkołach podstawowych, stowarzyszeniach oraz fundacjach. W 2014 odbyła swój pierwszy 8-tygodniowy kurs Mindfulness i od tego czasu praktykuje formalnie i nieformalnie uważność na co dzień oraz poprzez uczestnictwo w kursach (m.in. MBSR, MBLC, CBLC, Insight), odosobnieniach medytacyjnych, szkoleniach, konferencjach w Polsce i zagranicą.

W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną z praktyką uważności i współczucia (compassion). Pracuje pod stałą superwizją Eline Snel oraz Marka Hansena.

Jest współorganizatorem konferencji o uważności dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dni przyjęć w Strefie Myśli: wtorki


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_field() in /home/users/linux27/public_html/strefamysli.pl/wp-content/themes/strefa/single.php:57 Stack trace: #0 /home/users/linux27/public_html/strefamysli.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /home/users/linux27/public_html/strefamysli.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/users/lin...') #2 /home/users/linux27/public_html/strefamysli.pl/index.php(17): require('/home/users/lin...') #3 {main} thrown in /home/users/linux27/public_html/strefamysli.pl/wp-content/themes/strefa/single.php on line 57