Gimnastyka Korekcyjna dla Dzieci

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 4-12 lat do Strefy Myśli Junior na ZAJĘCIA RUCHOWE z fizjoterapeutką i terapeutką integracji sensorycznej, mgr Karoliną Grzyb. Grupy GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ  z elementami integracji sensorycznej (SI) spotykają się w poniedziałki. Jest też możliwość zapisu na zajęcia indywidualne. Każdą formę zajęć zawsze rozpoczynamy od konsultacji wstępnej. Aby zapisać swoje dziecko, skontaktuj się z nami: tutaj!

„Już od ponad 10 lat wspieramy naszych Pacjentów poprzez udzielanie im profesjonalnej pomocy psychologicznej. Nasze doświadczenia z tego obszaru postanowiliśmy przenieść na grunt pracy z dziećmi nie tylko w sferze psychologicznej, ale też psychomotorycznej. To niesamowite, jak powiązane ze sobą są psychika i motoryka. Dlatego obok psychoterapii w naszych gabinetach zadbaliśmy o przestrzeń do pracy z ciałem”. – Katarzyna Łopaciuk-Goc, psycholog, założycielka Strefy Myśli Junior

Gimnastyka Korekcyjna Warszawa Mokotów – Jak pracujemy?

Każdy proces fizjoterapii w Strefie Myśli rozpoczyna się od konsultacji z fizjoterapeutą, na którą zapraszamy rodzica wraz z dzieckiem. Podczas konsultacji fizjoterapeuta proponuje Państwu najlepszą metodę wsparcia. Może to być instruktaż do ćwiczenia w domu, zajęcia grupowe lub indywidualne w Strefie Myśli Junior.

Zajęcia gimnastyczne odbywają się w poniedziałki. Prowadzi je mgr Karolina Grzyb, fizjoterapeutka i terapeutka integracji sensorycznej, która specjalizuje się w profilaktyce wad postawy a na co dzień poza pracą w gabinecie fizjoterapii dba o rozwój psychomotoryczny dzieci w jednym z warszawskich przedszkoli specjalnych.

Ćwiczymy indywidualnie lub w małych 2-6 osobowych grupach:

  • Grupa 4-6 latków: poniedziałek 15:45-16:30
  • Grupa 7-9l atków: poniedziałek 16:45-17:30
  • Grupa 10-12 latków: poniedziałek 17:45-18:30

Aby zapisać dziecko do grupy, należy umówić się na konsultację wstępną: 22-490-44-12 / recepcja@strefamysli.pl

Kontakt dziecka z terapeutą to połowa sukcesu. Empatia, uważność i umiejętność nawiązania relacji z dzieckiem jest niezmiernie ważna dla powodzenia całego procesu terapii. Dlatego nasz zespół to osoby, które poza posiadanymi kwalifikacjami, przede wszystkim potrafią nawiązać z dzieckiem opartą na zaufaniu relację, motywującą dziecko do pracy poprzez zabawę.

Cennik – Gimnastyka korekcyjna Warszawa Mokotów

  • Konsultacja indywidualna (30min): 120zł
  • Gimnastyka korekcyjna indywidualna: 100zł (30min) , 130zł (45min)
  • Gimnastyka korekcyjna grupowa*: 70zł (45min)
    *W przypadku grupowych zajęć z gimnastyki korekcyjnej  zapisy odbywają się w cyklach miesięcznych – karnet min. 4 spotkań.

Skontaktuj się z nami – Strefa Myśli Junior Warszawa Mokotów

Nasz gabinet mieści się na warszawskim Mokotowie. Wygodny parking blisko naszej placówki i przyjazna okolica to istotne elementy, które ułatwiają rodzicom dotarcie na zajęcia z mniejszymi i większymi dziećmi.
Aby umówić się na pierwszą wizytę, zadzwoń: 22-490-44-12. Możesz również napisać do nas maila: recepcja@strefamysli.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji. Zależy nam na tym, aby Państwa dzieci czuły się u nas komfortowo, a Państwo mieli poczucie że oddają je w najlepsze ręce.

Sprawdź naszą ofertę w ramach holistycznego wsparcia psychologicznego dla Twojego dziecka:

Zapraszamy!