Anna Dąbrowska

Anna Dąbrowska - psycholog i psychoterapeutka
Czujesz, że ten temat Cię dotyczy? Umów się na wizytę z naszym specjalistą! 22 490 44 12

Psycholog i psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. W Strefie Myśli prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym.

Specjalizacja: Pracuje z osobami zmagającymi się z nerwicą, lękiem, depresją i dolegliwościami psychosomatycznymi, doświadczającymi trudności w życiu osobistym i zawodowym, oraz cierpienia z powodu niesatysfakcjonujących relacji z ważnymi osobami, w małżeństwie, rodzinie, najbliższym środowisku. Pomaga tym, którzy pragną zmienić swoje życie, lepiej poznać siebie, poszukują możliwości rozwoju osobistego.

Wykształcenie: Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, a także 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie: Doświadczenie zdobywała w Poradniach Zdrowia Psychicznego, w gabinetach prywatnych, a także na oddziale dziennym Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej im. dr J. Babińskiego w Łodzi. Przez szereg lat współpracowała z łódzkim Stowarzyszeniem Pomocy Rodzinie „Lokomotywa”. Od 4 lat współprowadzi analityczną grupę terapeutyczną prowadzoną zgodnie z wytycznymi Instytutu Analizy Grupowej Rasztów w Warszawie.

Wierzy, że zmiany są możliwe dzięki odkryciu drogi do nich, zaangażowaniu w proces terapeutyczny i relacji opartej na wzajemnym zaufaniu.

Najnowsze publikacje i wypowiedzi do mediów:

Dni przyjęć w Strefie Myśli: wtorek, czwartek, piątek

Usługi: konsultacja psychologicznapsychoterapia indywidualna, psychoterapia par.