Kurs Mindfulness dla Dorosłych

Zapraszamy na Kurs Mindfulness dla dorosłych. Cykl 10 spotkań startuje 15 marca 2024. Podczas zajęć, pod okiem certyfikowanej trenerki i superwizorki, Beaty Kamińskiej-Suchanek, uczestnicy będą uczyć się bycia tu i teraz, wyciszenia, relaksu… A więc umiejętności, których  tak bardzo potrzebujemy w naszej codzienności. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu, w piątki, w godz. 19:00-21:00. 

W celu zapisu do grupy lub uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu: 22-490-44-12 lub recepcja@strefamysli.pl. Serdecznie zapraszamy!

Najważniejsze Informacje – Kurs Mindfulness Warszawa Mokotów

Kiedy i gdzie:

Zajęcia startują 12 stycznia 2024. Będą odbywać się w piątki, w naszej nowej siedzibie  przy ul. Idzikowskiego 2c.

Cena kursu:

  • Kurs 10 spotkań + dzień uważności (3h): 1490zł
  • Konsultacja wstępna przez treningiem (50min): 170zł.

W celu zapisu na kurs, zapraszamy do kontaktu: 22 490-44-12, recepecja@strefamysli.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Dlaczego warto – Korzyści z treningu uważności dla dorosłych

Kurs mindfulness pomaga rozwinąć umiejętność skupienia na tu i teraz, koncentracji na tym co ważne. Podczas kursu uczymy się lepiej radzić sobie z emocjami i frustracjami, redukować poziom stresu i napięcia, redukować zmęczenie i trudności ze snem, relaksować się i „ładować akumulatory”, odczuwać większą satysfakcję w kontaktach interpersonalnych.

Jak wygląda kurs mindfulness dla dorosłych w Strefie Myśli?

Kurs to cykl 10 spotkań grupowych. Ponadto, w połowie kursu organizowany jest tzw. „Dzień uważności” – dodatkowe spotkanie trwające ok. 3-4godziny. Ostatnie spotkanie odbywa się ok. 4-6 tygodni po poprzedzającym – ma ono na celu utrwalenie treści i wzmocnienie nabytych w trakcie kursu umiejętności.

WAŻNE: Trening jest jedynie początkiem nauki uważności. Kluczowa jest tutaj praktyka, a więc regularne wykonywanie ćwiczeń w domu, pomiędzy zajęciami, a następnie ich kontynuacja po zakończeniu treningu.

Udowodniona skuteczność treningu uważności

Liczne badania nad wpływem treningu uważności na zmiany w funkcjonowaniu człowieka pokazują jego pozytywne oddziaływanie. Mindfulness pozwala wzmocnić regulację emocji, która wspomaga radzenie sobie z różnymi trudnościami, pomaga się odprężyć i wrócić do stanu równowagi emocjonalnej.  Badania pokazują również, że regularny trening uważności przekłada się na poprawę koncentracji, pamięci i samopoczucia.

Zapisz się na Kurs Mindfulness

Jeśli czujesz, że trening uważności to coś dla Ciebie lub potrzebujesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu. Zapisy odbywają się telefonicznie: 22 490-44-12 lub mailowo: recepcja@strefamysli.pl.

Serdecznie zapraszamy!

[KURSY UWAZNOŚCI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY] – kliknij tutaj