Kilka słów o naszej poradni

Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli to miejsce dla osób chcących skorzystać z profesjonalnego wsparcia psychologicznego.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej, zarówno w publicznych, jak i prywatnych placówkach zdrowia psychicznego. Najważniejszy jest dla nas Klient i zapewnienie mu pomocy na najwyższym poziomie.  Dlatego pracujemy jedynie w oparciu o sprawdzone i uznane metody psychologiczne, pragnąc zapewnić naszym Klientom nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także skuteczność wspólnych działań.

Wszyscy nasi terapeuci uczestniczą w licznych szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje, a także pracują pod stałą superwizją.

Nasza idea

Strefa  Myśli powstała w 2011 roku z inicjatywy małżeństwa, dwójki psychologów, którzy postanowili stworzyć miejsce świadczące profesjonalne usługi z zakresu psychologii dla dorosłych i młodzieży. Naszą ideą od początku działalności jest  wspieranie osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Gdzie się znajdujemy?

Mieścimy się na warszawskim Mokotowie, przy ul. Limanowskiego, róg ul. Powsińskiej, w dogodnej lokalizacji dla osób odwiedzających nas zarówno z Centrum, Wilanowa, jak i innych dzielnic Warszawy. Ważna informacja dla zmotoryzowanych – pod budynkiem znajduje się strefa bezpłatnego parkowania.

Serdecznie zapraszamy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POZNAJ NASZ ZESPÓŁ