Piotr Goc

Piotr-Goc

Umów się na wizytę

Założyciel Strefy Myśli, psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.

Ukończył studia na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej ze specjalizacją psychologia kliniczna oraz Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT. Jest również absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nastroju, niską samoocenę oraz zaburzenia lękowe (napady paniki, fobie). Prowadzi również terapię par i małżeństw. Pracuje głównie z osobami dorosłymi. Ważnym elementem jego pracy terapeutycznej, jest również diagnozowanie i rozwijanie kompetencji zawodowych swoich klientów, takich jak inteligencja emocjonalna czy kompetencje społeczne.

Doświadczenie w pracy klinicznej nabywał podczas praktyki na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego i w innych prywatnych placówkach psychologicznych. W swojej pracy coraz częściej, obok metod poznawczo-behawioralnych, wykorzystuje techniki nowego nurtu terapii opartej na akceptacji i zaangażowaniu ACT.

W pracy z pacjentem szczególnie ceni sobie otwartość i wzajemne zaufanie, a także obustronne zaangażowanie w proces terapeutyczny. Pracuje pod stałą superwizją dr n. hum. Małgorzaty Zientary-Adamczyk oraz doraźnie dr hab n. med. Anity Bryńskiej. Interesuje sie psychologią przywództwa. Autor szkoleń z przywództwa. Wsółpracował ze Szkołą Liderów Przyszłości i Akademią Liderów Rzeczypospolitej. Współautor bloga poświęconego psychologii przywództwa: ciesiolkiewiczgoc.blogspot.com.