Pomoc Psychologiczna Online

Nie możesz przyjść na spotkanie do gabinetu? Zapraszamy na konsultację i terapię online!

Dla osób, które nie mogą dotrzeć do naszego gabinetu i spotkać się z psychologiem osobiście, proponujemy rozwiązanie jakim jest konsultacja z psychologiem online. Jest to forma, która, tak jak spotkanie twarzą w twarz, umożliwia połączenie nie tylko głosowe, ale i wizualne, dzięki czemu Klient i terapeuta mogą swobodnie ze sobą rozmawiać i z sukcesem przechodzić przez proces terapeutyczny.

Kto prowadzi pomoc psychologiczną online w Strefie Myśli?

Psychoterapię online prowadzą doświadczeni i zaufani terapeuci, z wieloletnim stażem pracy z pacjentami. Są to ci sami specjaliści, którzy na co dzień przyjmują pacjentów w naszych gabinetach, dlatego nasi Klienci mogą mieć pewność, że pomoc jaką otrzymują będzie na najwyższym poziomie, a więc w pełni profesjonalna, skuteczna i etyczna.

Co jest potrzebne do sesji z psychologiem online?

Aby odbyć spotkanie online potrzebujesz jedynie:

  • zainstalowany program Skype – psychoterapia online odbywa się poprzez Skype, który umożliwia bezpieczne połączenie audio i video, bez ingerencji osób trzecich
  • niezawodne łącze internetowe – dobre połączenie audio i video zapewni, że spotkanie będzie mogło przebiegać płynnie i bez niepotrzebnych zakłóceń
  • zaciszne i komfortowe miejsce do rozmowy – podczas sesji terapeuta znajduje się w gabinecie, który zapewnia poufność i dyskrecję. Ważne, aby Klient również zapewnił sobie komfortowe warunki do rozmowy, tak aby nic nie rozpraszało uwagi i aby można było spokojnie prowadzić rozmowę, poruszając także tematy trudne i poufne.

Jak umówić się na spotkanie z psychologiem online?

1. Zapisz się na wizytę: mailowo, telefonicznie lub przez formularz
2. Opłać wizytę przelewem (koszt 140zł): Bank PEKAO 63 1240 1109 1111 0010 6340 9771
3. Przed spotkaniem prześlij swój nick pod którym będziesz prowadził(a) rozmowę na Skype, wraz z potwierdzeniem przelewu
4. Oczekuj na kontakt od terapeuty pod wskazanym nickiem. Zadzwonimy do Ciebie w umówionym terminie.

Czas trwania i koszt pomocy psychologicznej online

Czas trwania i cena psychoterapii online są takie same, jak w przypadku sesji w gabinecie. Spotkanie trwa 50 minut i zwykle odbywa się raz w tygodniu. Cena to 140zł.

W czym może pomóc psycholog online?

Zakres pomocy podczas sesji terapeutycznych online jest równie szeroki, jak w przypadku spotkań w gabinecie. Jest to zarówno psychoterapia indywidualna, która dotyczyć może m.in. problemów związanych z niską samooceną, depresją, lękiem, zaburzeniami osobowosci, jak i terapia par. Aby dowiedzieć się więcej na temat zakresu pomocy, jaką oferują nasi terapeuci, zapraszamy do zakładki  W czym pomagamy, gdzie znajdą Państwo artykuły autorstwa naszego zespołu.

Zapraszamy!