Psycholog, psychoterapeutka specjalizująca się w pomocy psychologicznej i psychoterapii osób od 12 roku życia. W Strefie Myśli prowadzi konsultacje i terapię dzieci, młodzieży i młodych dorosłych.
Specjalizacja:
Zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych oraz pomocą psychologiczną w sytuacjach kryzysów życiowych. Specjalizuje się w pomocy osobom nastoletnim (od 12 r.ż.) oraz młodym dorosłym, doświadczającym takich trudności jak:
- kryzysy życiowe,
- trudności w relacjach z bliskimi,
- trudności z własną asertywnością, autonomią (niezależnością od innych),
- poczucia niezadowolenia z realizacji siebie i swoich możliwości,
- niskiego poczucia własnej wartości, nieśmiałości, lęku przed odrzuceniem,
- zaburzenia lękowe,
- zaburzenia osobowości,
- zaburzenia nastroju, depresja,
- dolegliwości psychosomatyczne (np. astma, migreny, bóle żołądka, problemy dermatologiczne),
- zaburzenia funkcjonowania seksualnego,
- trudności w odnalezieniu partnera lub utrzymaniu związku.
Wykształcenie:
Absolwentka Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na specjalizacji Psychologia kliniczna. Ukończyła również Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowie. Uczestniczka 4- letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.
Doświadczenie:
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Krajowym Towarzystwie Autyzmu, pracując z osobami z niepełnosprawnością, młodzieżą z problemem alkoholowym w rodzinie, uchodźcami oraz prowadząc psychoedukację, wsparcie psychologiczne i warsztaty. Odbyła staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Klinice nerwic, zaburzeń osobowości i odżywiania. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy indywidualnej z pacjentami w gabinetach psychologicznych na terenie Warszawy i okolic. W swojej pracy kieruje się głównie podstawami teoretycznymi charakterystycznymi dla nurtu psychoterapii psychodynamicznej, szczególnie zainteresowana leczeniem zaburzeń osobowości metodą opracowaną przez prof. Otto Kernberga – terapia skoncentrowana na przeniesieniu (TFP – Transference-Focused Psychotherapy).
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanym superwizorom. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
W pracy z Pacjentami ceni sobie przede wszystkim obustronne zaufanie oraz zaangażowanie w terapię rozumianą jako proces. W procesie pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą, współpracuje z rodzicami, aktywnie angażując i informując ich o postępach ich dzieci.
Dni przyjęć w Strefie Myśli: środa, piątek