Magdalena Bogusz

Czujesz, że ten temat Cię dotyczy? Umów się na wizytę z naszym specjalistą! 22 490 44 12

Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. W Strefie Myśli prowadzi diagnostykę, konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz terapię rodzin.

Specjalizacja:

Specjalizuje się w rozpoznawaniu i terapii ADHD, zaburzeń lękowych, zaburzeń depresyjnych, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, tików, mutyzmu, zaburzeń odżywiania, zaburzeń więzi, traum. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Wykształcenie:

Ukończyła studia na Wydziale Psychologii w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej ze specjalizacją Psychologia Kliniczna oraz Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Sztokholmie.

Doświadczenie:

Doświadczenie w pracy klinicznej zdobyła pracując na oddziałach dziennych szpitali w Szwecji oraz w prywatnych placówkach psychologiczno-psychiatrycznych w Polsce i za granicą. W swojej pracy obok metod poznawczo-behawioralnych, wykorzystuje techniki nowego nurtu terapii opartej na akceptacji i zaangażowaniu, tzw. terapii ACT. W pracy z dziećmi, nastolatkami i rodzinami kieruje się podejściem systemowym.

W pracy z klientami szczególnie ceni sobie otwartość i wzajemne zaufanie, a także obustronne zaangażowanie w proces terapeutyczny.

Poza pracą w gabinecie, prowadzi współpracę z klinikami w Polsce i Szwecji, gdzie przeprowadza terapię oraz diagnostykę zaburzeń neurorozwojowych i zaburzeń osobowości.

Pracuje pod stałą superwizją w nurcie Gestalt oraz poznawczo-behawioralnym.

Dni przyjęć w Strefie Myśli: poniedziałki, czwartki

Usługi: konsultacje psychologiczne, pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży, psychoterapia indywidualna, terapia rodzin, pomoc psychologiczna online