Katarzyna Łopaciuk-Goc

Katarzyna Łopaciuk-Goc - psycholog i trener
Czujesz, że ten temat Cię dotyczy? Umów się na wizytę z naszym specjalistą! 22 490 44 12

Współzałożycielka Strefy Myśli, psycholog, trener. W Strefie Myśli prowadzi konsultacje psychologiczne i program doradztwa zawodowego dla młodzieży i osób dorosłych, a także program umiejętności wychowawczych dla rodziców. Odpowiada za projektowanie i prowadzenie warsztatów psychologicznych.

Specjalizacja:
W swojej pracy koncentruje się na wspieraniu osób w rozwoju, wyznaczaniu i osiąganiu celów osobistych i zawodowych. Pracuje z osobami, które poszukują swojej drogi i stoją przed decyzją dotyczącą wyboru szkoły, kierunku studiów, zawodu. Pomaga w określeniu, wydobyciu i wykorzystaniu swojego potencjału w różnych aspektach życia. Jako praktyk metody Kids’ Skills wspiera rodziców w procesie wychowawczym.

Wykształcenie:
Magister psychologii, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również Szkołę Trenerów TROP oraz Szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I stopień) organizowane przez Laboratorium Edukacji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie. Praktyk metody Kids’Skills autorstwa Bena Furmana. Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. J. Elsnera w Warszawie, w klasie fortepianu.

Doświadczenie:
Doświadczenie kliniczne zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym przy ul. Nowowiejskiej oraz w Akademickim Ośrodku Psychoterapii UW. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z grupami, dla których tworzyła i prowadziła warsztaty z umiejętności miękkich, takich jak m.in. komunikacja, asertywność, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie czasem.

W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną z doświadczeniem zdobytym w biznesie, gdzie od ponad 10 lat pracuje na stanowisku managerskim w międzynarodowej korporacji. Połączenie to jest jej szczególnie przydatne w pracy z osobami chcącymi nauczyć się lepiej wykorzystywać swój potencjał do budowania ścieżki kariery, a także tymi które dopiero szykują się do wejścia na rynek pracy.

Interesuje się wpływem muzyki na poznawcze i emocjonalne funkcjonowanie człowieka. Autorka publikacji naukowych i popularno-naukowych w tym temacie.

Najnowsze publikacje i wypowiedzi do mediów:

Dni przyjęć w Strefie Myśli: poniedziałek, piątek, sobota