Psycholog z wieloletnim doświadczeniem pracy w placówkach zdrowia i oświaty, arteterapeutka, szczególnie ceniąca sobie pracę w nurcie terapii humanistycznej. W Strefie Myśli prowadzi konsultacje i terapie psychologiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieży, a także poradnictwo dla rodziców.
Wykształcenie:
Uzyskała tytuł magistra psychologii ze specjalnością „Psychologia kryzysu” (Interwencja kryzysowa i elementy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach) na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu „Wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dziecka” (Uniwersytet SWPS) oraz „Arteterapii z elementami terapii pedagogicznej” (Akademia Pedagogiki Specjalnej). Odbyła liczne kursy i szkolenia dotyczące wsparcia terapeutycznego, udzielanego zarówno dzieciom, młodzieży, jak i osobom dorosłym. Obecnie kontynuuje kształcenie w Szkole Psychoterapii w nurcie humanistycznym Gestalt, aby w ten sposób rozwijać kolejne umiejętności kluczowe w procesie terapii.
Specjalizacja:
Od 13 lat pracuje przy człowieku – małym, dużym, wrażliwym, w kryzysie, u progu przełomowych zmian. Towarzyszy innym w wydeptywaniu ich własnych ścieżek przez życie. Rozmawia, słucha i wspiera w pokonywaniu barier. Zachęca do twórczych działań, do własnych prób i błędów, do szukania swojej siły.
Doświadczenie:
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w poradniach, w przedszkolach, w szkołach (szkoła podstawowa, liceum) oraz na oddziale psychiatrii dziecięcej, wspomagając dzieci, rodziców i nauczycieli. Zajmowała się również wsparciem psychologicznym rodzin adopcyjnych i zastępczych. Współpracowała z Fundacją Rak’n’Roll, Stowarzyszeniem Amazonek, Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, prowadząc warsztaty arteterapeutyczne. Podejmowane wyzwania zawodowe pozwoliły jej stać się uczestnikiem wielu unikalnych inicjatyw, dających szerszą perspektywę spojrzenia na otaczający świat.
W sposób szczególny stara się dbać o zapewnienie komfortu, akceptacji i poczucia bezpieczeństwa osobom, z którymi pracuje. Szczególną uwagę zwraca na autentyczny dialog, indywidualne podejście w terapii i rozwijanie twórczego podejścia do życia. Swoją pracę poddaje superwizji.
Dni przyjęć w Strefie Myśli Junior: środy i czwartki