Jacek Zbikowski

Czujesz, że ten temat Cię dotyczy? Umów się na wizytę z naszym specjalistą! 22 490 44 12

Doświadczony trener i coach. W Strefie Myśli prowadzi indywidualne spotkania coachingowe, jak również realizuje swój autorski program skutecznego rzucania palenia „Easy Quit”.

W pracy coachingowej stosuje podejście holistyczne nastawione na rozpoznanie najważniejszych wartości klienta, odkrycie życiowej misji i realizację życiowych celów. Pomaga klientom rozpoznawać i zmieniać nieświadome przekonania blokujące dostęp do wewnętrznych zasobów i ich potencjału. Podczas sesji coachingowych skupia się pomocy klientowi w identyfikacji i rozwiązywaniu wewnętrznych konfliktów motywacyjnych, utrudniających rozwinięcie potencjału i możliwości klienta, a tym samym utrudniających skuteczną realizację ważnych życiowych celów.

Pracuje z osobami pragnącymi skuteczniej radzić sobie w obszarach życia osobistego takich jak relacje, komunikacja interpersonalna, odkrywanie wewnętrznej motywacji, budowanie pewności siebie i stabilnego poczucia własnej wartości, skuteczne radzenie sobie ze stresem i trudnymi emocjami, jak również z klientami biznesowymi, pomagając im wypracowywać skuteczniejsze strategie i sposoby realizacji celów zawodowych.
Skutecznie pomaga osobom uzależnionym od nikotyny uwolnić się od nałogu, pracując w oparciu o autorską metodę EasyQuit. Jest autorem poradnika dla osób chcących uwolnić się od nałogu nikotynowego pt. „Rzuć palenie w kilka godzin”.

rzuc-palenie