Dorota Krupińska

Umów wizytę! Tel: 22 490 44 12
Zapisz się online →

Psychoterapeutka pracująca w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia (certyfikat PARPA nr 1866). Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywała w ośrodkach i poradniach państwowych i prywatnych – tylko w obszarze uzależnień przeprowadziła ponad 6 tysięcy sesji terapeutycznych. W Strefie Myśli zajmuje się terapią uzależnień i współuzależnienia, pomocą psychologiczną w trudnych sytuacjach życiowych oraz terapią par i rodzin.

Specjalizacja: Specjalizuje się w pracy z osobami uzależnionymi i ich rodzinami, parami i małżeństwami w kryzysie oraz osobami, które chcą poprawić swoje relacje i kompetencje komunikacyjne, oferując także wsparcie rodzicom w procesie wychowawczym.

Wykształcenie: Magister pedagogiki ze specjalnością profilaktyka społeczna. Ukończyła Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień PARPA (CARE Brok) i uzyskała certyfikat Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Absolwentka szkolenia II stopnia Szkoły Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie i uczestniczka wielu szkoleń specjalistycznych, m.in. : TSR w pracy z dzieckiem, nastolatkiem i rodziną, Zachowania i myśli suicydalne, Metoda Kids’ Skills – Dam radę (motywowanie dzieci i młodzieży do nabywania nowych umiejętności, rozwoju, zmiany zachowań), Trening umiejętności Dialogu Motywującego. Od 1993 r. jest instruktorem II stopnia chińskiej gimnastyki tai chi.

Doświadczenie: Od wielu lat pracuje jako specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia: od 2015 roku związana jest z Instytutem Neurologii i Psychiatrii w Warszawie, gdzie wg autorskiej metody prowadzi warsztaty terapeutyczne pracy z ciałem dla pacjentów stacjonarnego ośrodka leczenia uzależnień, od kilku lat pracuje również jako terapeuta w Poradni Powrót z U w Siedlcach. Poza pracą z osobami indywidualnymi, parami i rodzinami, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z grupą i w prowadzeniu warsztatów. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). W swojej pracy kieruje się założeniami psychoterapii humanistycznej i indywidualnym podejściem do klienta, z pełnym szacunkiem dla jego potrzeb i celów. Pracuje pod stałą superwizją.

Usługi: konsultacja psychologicznapsychoterapia indywidualna, terapia parterapia uzależnień.