Beata Dzietczyk

Umów wizytę! Tel: 22 490 44 12

Psycholog, psychoterapeutka. W Strefie Myśli pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą, prowadząc terapię indywidualną oraz terapię par i rodzin.

Specjalizacja:
Specjalizuje się w pracy nad poprawą relacji w związkach, parach, małżeństwach i rodzinach bazując na modelu psychoterapii systemowej. Pracuje również z osobami cierpiącymi na zaburzenia nastroju, zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, a także z osobami o zaniżonym poczuciu własnej wartości.

Wykształcenie:
Ukończyła studia wyższe z zakresu psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie. Obecnie jest w trakcie szkolenia podyplomowego z Psychoterapii systemowej i psychodynamicznej pacjentów indywidualnych rodzin i par w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, posiadającego akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyła również szkolenia z zakresu terapii dzieci i młodzieży w MM Pracowni Pomocy Psychologicznej Dzieci, Młodzieży i Rodzin w Sopocie.

Doświadczenie:
Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobywała w Zespole Leczenia Środowiskowego w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Tworkach, w Zespole Terapii Rodzin w NZOZ Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych SYNAPSIS w Warszawie, w programie stażowo-szkoleniowym w ,,Vademecum terapeuty rodzinnego” oraz w placówkach prywatnych.

Jej pasją jest praca z ludźmi, możliwość ich poznawania i budowanie relacji pomocowych.
W pracy z pacjentem bardzo ważne jest dla niej stworzenie atmosfery dyskrecji 
i
poszanowania, a także aby pacjent mógł poruszać ważne dla siebie tematy w poczuciu
akceptacji i bezpieczeństwa. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.