Marcin Łazarski

Umów się na wizytę

Psycholog i psychoterapeuta z wieloletnim stażem pracy w państwowych i prywatnych placówkach zdrowia psychicznego.

W Strefie Myśli prowadzi terapię indywidualną dorosłych i dzieci oraz terapię par. Pracuje z osobami cierpiącymi na zaburzenia depresyjne, lękowe, obsesyjno-kompulsyjne, dwubiegunowe, zaburzenia snu, zespół stresu pourazowego oraz mającymi trudności z regulacją emocji i w relacjach z innymi. Pomaga parom w zakresie konfliktów, kryzysów w związku, trudności komunikacyjnych, sytuacji zdrady. W pracy z dziećmi specjalizuje się w problemach takich jak: ADHD, ADD, lęk, depresja, okaleczenia, zachowania agresywne, zaburzenia odżywiania, bezsenność, trudności w szkole.

Jest absolwentem psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS oraz 4-letniej renomowanej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT EDU w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał m. in. na oddziałach psychiatrycznych Szpitala Bielańskiego, Szpitala Wolskiego oraz na oddziale psychiatrycznym dla dzieci w siedzibie Poradni Aga. Pracował również w sekcji przeciwdziałania przemocy w Centrum Pomocy Społecznej.

Obecnie, oprócz działalności w Poradni, pracuje w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym na oddziale psychiatrii wieku rozwojowego oraz w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie.