Krzysia Krowiranda

Umów wizytę! Tel: 22 490 44 12
Zapisz się online →

Psycholog, psychoterapeutka systemowa, doktor nauk humanistycznych. W Strefie Myśli prowadzi terapię par i rodzin, a także pracuje indywidualnie z młodzieżą i dorosłymi.

Specjalizacja: Specjalizuje się w pracy z osobami z objawami lękowymi, depresyjnymi, psychosomatycznymi, z doświadczeniem przemocy, traumy, przewlekłego stresu, w kryzysach sytuacyjnych, rozwojowych i relacyjnych.

Wykształcenie: Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej ze specjalnością kliniczną. Ukończyła również Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii (MSCDN), Szkołę Trenerów (OK./OPTA), a także liczne kursy i szkolenia dotyczące m.in. wsparcia, psychoedukacji i komunikacji. Jest psychoterapeutką systemową – obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych placówkach państwowych i prywatnych, m.in. w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Kazuniu, Stowarzyszeniu „Niebieska Linia”, Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Bródnowskiego, Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży IPIN, a także w niezależnych gabinetach terapeutycznych. Od wielu lat prowadzi zajęcia akademickie, warsztaty i szkolenia, ma za sobą również doświadczenie pracy w gimnazjum i liceum z młodzieżą i rodzicami.

W kontakcie z pacjentem ceni sobie przede wszystkim autentyczne spotkanie z drugim człowiekiem, z jego niepowtarzalną historią, oglądem świata i siebie samego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.