Joanna Skrzelińska

Umów wizytę! Tel: 22 490 44 12
Zapisz się online →

Psycholog, life coach, trener umiejętności psychospołecznych. W Strefie Myśli prowadzi konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną i terapię par, a także sesje coachingowe w języku polskim i angielskim.

Specjalizacja: Pracuje z klientami nad rozwijaniem ich potencjału, pomagając im przyjrzeć się swoim zasobom, oswoić lęki oraz wyjść ze strefy komfortu, by krok po kroku móc pełniej cieszyć się życiem. Główne obszary pracy to: rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem, depresja, lęk (w tym lęk przed zmianą), poprawa relacji, radzenie sobie z emocjami, motywacja i komunikacja. Bliskie jest jej podejście holistyczne, terapia oparta na akceptacji i zaangażowaniu (ACT), mindfulness i life coaching, a także psychologia pozytywna i międzykulturowa.

Wykształcenie: Jest absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, a także Kolegium Nauczycielskiego. Od 2016 roku współpracuje z Wydziałem Psychologii na Uniwersytecie w Coimbrze i Uniwersytecie Lizbońskim w Portugalii, gdzie prowadzi prace nad doktoratem z zakresu Promocji Zdrowia Psychicznego.
Ukończyła szereg kursów i szkoleń z zakresu wsparcia psychologicznego, m.in. Studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas w Warszawie, Studia podyplomowe Coaching and Counseling Skills na Università degli Studi di Urbino „Carlo Bo” we Włoszech, Kurs Power of Coaching w Centrum Life Coaching Polska, Kurs “Train the Trainer”, Szkolenie na doradcę zawodowego.

Jest badaczem naukowym w Instytucie Psychologii Poznawczej przy Uniwersytecie w Coimbrze oraz członkiem the Association for Contextual Behavioral Science. Obecnie rozwija swoje umiejętności w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, posiadającej akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a także na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Doświadczenie:
Od wielu lat pracuje jako psycholog, life coach i trener w polskich i zagranicznych instytucjach, gdzie zajmuje się wsparciem osób indywidualnych, par i zespołów w rozwoju osobistym, budowaniu relacji oraz skutecznej komunikacji opartej na życzliwości, uważności i współczuciu. Poza pracą z pacjentami, prowadzi również warsztaty rozwoju kompetencji emocjonalnych, a także zajmuje się aktywizacją lokalnych społeczności i dialogiem międzykulturowym. Praca z drugim człowiekiem to jej pasja.

Usługi: konsultacja psychologicznapsychoterapia indywidualna, terapia par, life coaching.