Jacek Zbikowski

jacek zbikowski

Umów się na wizytę

W pracy coachingowej stosuje podejście holistyczne nastawione na rozpoznanie najważniejszych wartości klienta, odkrycie życiowej misji i realizację najważniejszych życiowych celów. Pomaga klientom rozpoznawać i zmieniać nieświadome przekonania blokujące dostęp do wewnętrznych zasobów oraz potencjału klienta. Podczas sesji coachingowych skupia się pomocy klientowi w identyfikacji i rozwiązywaniu wewnętrznych konfliktów motywacyjnych, utrudniających rozwinięcie potencjału i możliwości klienta, a tym samym utrudniających skuteczną realizację ważnych życiowych celów.

Pracuje zarówno z klientami biznesowymi pomagając im wypracowywać skuteczniejsze strategie i sposoby realizacji celów zawodowych, jak i z osobami pragnącymi skuteczniej radzić sobie w obszarach życia osobistego takich jak relacje, komunikacja interpersonalna, odkrywanie wewnętrznej motywacji, budowanie pewności siebie i stabilnego poczucia własnej wartości, czy skuteczne radzenie sobie ze stresem i trudnymi emocjami.

Skutecznie pomaga osobom uzależnionym od nikotyny uwolnić się od nałogu, pracując w oparciu o autorską metodę EasyQuit. Jest również autorem poradnika dla osób chcących uwolnić się od nałogu nikotynowego pt. „Rzuć palenie w kilka godzin”.

rzuc-palenie