Anna Firkowska

Umów wizytę! Tel: 22 490 44 12
Zapisz się online →

Psycholog i psychoterapeutka z 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w psychoterapii psychodynamicznej, pomagając w zmianie utrwalonych i źle funkcjonujących sposobów  radzenia sobie z problemami. W Strefie Myśli prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par.

Specjalizacja: Posiada doświadczenie w psychoterapii osób cierpiących na zaburzenia nastroju oraz zaburzenia nerwicowe (napady lęku, fobie). Zajmuje się psychoterapią osób zmagających się z trudnościami w budowaniu bliskich relacji z innymi ludźmi. Pomaga także osobom, które w swoim życiu doświadczyły trudnych sytuacji o charakterze urazowym.

Wykształcenie: Ukończyła studia magisterskie z psychologii oraz profesjonalne 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii prowadzone przez Katedrę Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako psychoterapeuta na Oddziale Leczenia Nerwic Ośrodka Psychoterapii Medycznej  i w Poradni Zdrowia Psychicznego w Białymstoku. Jednocześnie angażowała się w staże doskonalące praktyczne umiejętności psychoterapeuty w Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ oraz uczestnicząc w konferencjach dotyczących skutecznej psychoterapii. Obecnie zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową oraz psychoterapią par.

W prowadzeniu psychoterapii ceni sobie przede wszystkim życzliwe i pełne szacunku podejście wobec każdej osoby. Stara się pomagać w dotarciu do źródła problemu i wprowadzaniu potrzebnych zmian.

Członkini Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale dba o profesjonalizm swojej pracy, regularnie uczestnicząc w superwizji.

Usługi: konsultacja psychologicznapsychoterapia indywidualna, terapia par.