Anika Zińczuk

Umów wizytę! Tel: 22 490 44 12
Zapisz się online →

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta. W Strefie Myśli prowadzi konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży.

Specjalizacja: Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń nastroju, nerwic i zaburzeń lękowych, a także zaburzeń osobowości. Jest terapeutą integratywnym, w pracy korzysta z różnych nurtów terapeutycznych, ze szczególnym uwzględnieniem nurtów humanistycznych i doświadczeniowych.

Wykształcenie: Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie, a także SGH. Umiejętności psychoterapeutyczne zdobywała i rozwija w Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, posiadającej akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Ukończyła również szereg kursów i szkoleń terapeutycznych, m.in.:

  • Studium Psychoterapii w Instytucie Psychologii Procesu
  • Szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum PSR
  • Kurs Interwencji Kryzysowej w Ośrodku Arcan
  • Szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Emocjach

Doświadczenie: Doświadczenie terapeutyczne zdobywała w warszawskich poradniach psychologicznych, a także na Oddziale Leczenia Nerwic Szpitala MSWiA w Otwocku,  na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie oraz na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego.

Usługi: konsultacja psychologicznapsychoterapia indywidualna.