Agnieszka Rosada

Agnieszka-Rosada

Umów się na wizytę

Psycholog, psychoterapeuta posiadający 11-letnie doświadczenie.

Ukończyła studia z psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, 4-letnie szkolenie w Studium Terapii Rodziny OPTA, a także szkolenie terapeutyczne w Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnień.

Przez wiele lat pracowała w Poradni Leczenia Uzależnień, gdzie każdego dnia pomagała osobom zmagającym się z uzależnieniami. Specjalizuje się w pracy z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi i ich rodzinami, osobami cierpiącymi na nerwice i zaburzenia nastroju. Doświadczenie wyniesione z pracy w Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, prywatnej praktyki terapeutycznej, a także ogromna wiedza nabyta podczas licznych szkoleń i kursów (8 lat zdobywania wiedzy psychologiczno-terapeutycznej i ponad 300 godzin szkoleń i superwizji) pokazuje, że pomoc innym jest również wielką pasją Pani Agnieszki.

Mówi o sobie: „W kontakcie z drugim człowiekiem jestem uważna, wnikliwa, empatyczna i zaciekawiona. Oprócz elementarnej wiedzy i standardów psychoterapeuty, korzystam z własnego, bogatego doświadczenia osobistego. Praca psychoterapeuty fascynuje mnie między innymi ze względu na unikatowość każdej relacji, możliwość towarzyszenia klientowi w odkrywaniu siebie, źródeł problemów i następującej dobroczynnej zmianie, a także z powodu bliskości i poznawania wewnętrznego świata jego uczuć. Jest jak poruszająca podróż w nieznane, gdzie stawiając i weryfikując hipotezy podążam zaciekawiona szlakiem znaczących doświadczeń i schematów, które mogą przynieść rozwiązanie.”