Agata Czaja-Michaud

agata-czaja-michaud

Umów się na wizytę

Psycholog z 14-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalizujący się w terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, specjalista ds uzależnień i przemocy domowej.

Ukończyłam studia magisterskie ze specjalizacją psychologia kliniczna, Studium Pomocy Psychologicznej, Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia, Szkołę Trenerów oraz Akademię Trenerów umiejętności psychospołecznych w Ośrodku INTRA akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz liczne szkolenia z zakresu krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach m.in w CTK w Łodzi. Od kilkunastu lat pracuję w Instytucie Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego prowadząc psychoterapię osób uzależnionych również z osobami z zaburzeniami odżywiania i osobowości.

W Strefie Myśli prowadzę konsultacje diagnostyczne i terapię osób z problemem uzależnienia (od alkoholu, leków, dopalaczy, papierosów, hazardu, komputera…). Przygotuję osoby, chcące podjąć interwencję kryzysową wobec osoby uzależnionej-jednej z najskuteczniejszych metod zmotywowania jej do podjęcia leczenia odwykowego. Pracuję też z trzeźwiejącymi alkoholikami, a także z osobami bliskimi osób z problemem uzależnienia; z osobami, gdzie w rodzinie był problem uzależnienia (Dorosłe Dzieci Alkoholików) czy innej dysfunkcji, traumy czy urazu.
Swoją pomoc kieruję też do osób, które nie radzą sobię ze stresem, napięciem, smutkiem, lękiem, mających problemy w związku czy w pracy.
Mocno wierzę w potencjał i mocne strony każdego człowieka aby mógł on prowadzić szczęśliwe życie! Pomagam w rozbudzeniu tych zasobów.
Prywatnie mężatka z dwójką dzieci, lubiąca zdrową kuchnię i podróże.