Rzuć palenie w kilka godzin!

„Nałóg odbiera palaczowi to wszystko, co palacz chce zyskać paląc“ – Jacek Zbikowski

Założenia i cele warsztatu:

Metoda uwalniania się od nałogu nikotynowego EasyQuit jest adresowana do osób, które chcą rzucić palenie, ale nie wiedzą jak to zrobić. Do osób, które są świadome tego, że palenie nie jest dla nich korzystne, ale nie podejmują decyzji o odstawieniu papierosów z powodu obawy, że może być to dla nich bardzo trudne i wywoływać długotrwałe, nieprzyjemne objawy oraz obniżyć jakość życia.

EasyQuit to jedyna metoda rzucania palenia, której celem jest całkowita zmiana nieświadomych programów mentalnych, które są odpowiedzialne za potrzebę sięgania papierosa. Celem programu EasyQuit jest całkowite uwolnienie osoby uzależnionej od mentalnej i fizycznej potrzeby palenia papierosów.

Biorąc udział w sesji warsztatowej EasyQuit:

– otrzymasz najbardziej aktualną i zaawansowaną wiedzę o istocie swojego nałogu;
– dowiesz się, dlaczego sięgnąłeś po papierosa, dlaczego i po co palisz oraz dlaczego nie możesz przestać;
– zrozumiesz, jak działa nikotynowa pułapka, pętla nałogu i konflikt motywacyjny pomiędzy tą częścią Ciebie, która chce być wolna i tą, która potrzebuje papierosów;
– dowiesz się, dlaczego rzucenie palenia jest dla Ciebie trudne i co zrobić, żeby to stało się łatwe;
– dowiesz się dlaczego najczęściej reklamowane sposoby rzucania palenia nie działają;
– otrzymasz najnowocześniejsze narzędzia psychologiczne i coachingowe, dzięki którym trwale zmienisz swoje szkodliwe przekonania związane z paleniem;
– zbudujesz silną wewnętrzną motywację, aby uwolnić się od nałogu;
– nauczysz się skutecznie relaksować i łatwo radzić sobie ze stresem i nieznacznymi objawami odstawienia.

Celem sesji EasyQuit jest, abyś całkowicie przestał odczuwać potrzebę palenia. W wyniku tego, świadomie i niezależnie podejmiesz decyzję o odstawieniu papierosów i wytrwasz w niej bez odczuwania negatywnych objawów fizycznych i psychicznych, bez poczucia straty i lęku. Celem procesu EasyQuit jest takie zwiększenie Twojej świadomości i wewnętrznej motywacji, abyś sam uznał, że palenie nie jest Ci już dłużej do niczego potrzebne.

Sesja EasyQuit ma charakter jednorazowy, trwa 7 godzin i jest procesem grupowym. Ma ona charakter interaktywnego wykładu połączonego z warsztatem. W trakcie sesji na uczestników nie jest wywierana jakakolwiek presja. Uczestnik dostaje kwintesencję wiedzy niezbędnej do podjęcia świadomej decyzji o rzuceniu palenia oraz najbardziej skuteczne narzędzia pomocne w wyjściu z nałogu.

Dzięki programowi EasyQuit pomogliśmy już bardzo wielu osobom i jesteśmy pewni, że Tobie też możemy skutecznie pomóc.

Co otrzymujesz w cenie:

– 7-godzinny warsztat
– małą grupę szkoleniową
– materiały szkoleniowe
– konsultacje podtrzymujące (w ciągu miesiąca od zakończenia warsztatu, każdemu uczestnikowi szkolenia przysługują dwie indywidualne konsultacje w formie mailowej lub telefonicznej)
– kawa, herbata, woda, słone przekąski

Przewidziana jest 45-minutowa  przerwa obiadowa, zorganizowana we własnym zakresie.

Koszt warsztatu to 250 zł od osoby.

Przedpłatę w wysokości 100 zł, która jest jednocześnie potwierdzeniem rezerwacji miejsca, należy wpłacić na konto Poradni w ciągu 3 dni od zapisania się na warsztat. W tytule prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz tytułu warsztatu. Pozostałą kwotę należy wpłacić na konto Poradni do 19 kwietnia 2017 r. lub gotówką podczas warsztatu.

Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli
PEKAO SA 63 1240 1109 1111 0010 6340 9771

Warsztat odbędzie się w naszej siedzibie przy ul. Limanowskiego 11/123 w Warszawie (Sadyba) Jak do nas trafić

Prowadzący:

jacek zbikowskiJacek Zbikowski, trener rozwoju osobistego i biznesu, coach, mówca inspiracyjny, prawnik, bloger, pasjonat życia. Po ponad dwudziestu latach palenia papierosów uwolnił się od nałogu dzięki własnej, nowatorskiej metodzie opierającej się na zmianie mentalnych programów odpowiadających za potrzebę sięgania po papierosa. Obecnie sam pomaga palącym odzyskać wolność od niszczącego nałogu i cieszyć się życiem bez papierosa. Jak sam obliczył, przez 23 lata z papierosem w ręku spędził 14 000 godzin, czyli 583 pełnych dni życia. Wypalił ok. 168 000 papierosów, tj. 8 300 paczek, tj. 830 kartonów. Gdyby codziennie odkładał równowartość paczki papierosów na zwykły rachunek bankowy, zaoszczędziłby ok. 150 000 złotych.

Wywiad z Jackiem Zbikowskim o jego autorkim programie: Palenia nie można rzucić silną wolą!

Data: 22 kwietnia 2017 r.

Godziny: 10.00 - 17.30

Miejsce: Warszawa

Cena: 250 złotych

zapisz się