Porzuć walkę sama ze sobą

Porzuć walkę sama ze sobą.
O życzliwości wobec siebie i skutecznym radzeniu sobie z trudnościami wewnętrznymi

Opis Warsztatu:
Jeżeli walczysz sama ze sobą, to czy w ogóle ktoś wygrywa?
Znasz to? Kiedy z niechęcią patrzysz na siebie w lustrze,
albo ganisz się za jakieś zachowania.
Co najczęściej wtedy się robi? – Zawziąć się. Napiąć mięśnie i zebrać wszystkie siły.
Zwalczyć – Tendencję do podjadania, nieśmiałość, obniżony nastrój, lęk, krytykanctwo, brak wiary w siebie czy cokolwiek innego. Nacierasz jak taran, napinasz mięśnie, trwasz. I co? Wygrywasz?

Na tym warsztacie proponujemy ci inne podejście do tego, czego nie akceptujesz w sobie oraz do trudności z którymi się borykasz. Pokażemy ci dlaczego walka jest nieskuteczna, a czasem może wręcz przynosić odwrotne skutki.
Będziemy się uczyć patrzeć na siebie inaczej – większą życzliwością i zrozumieniem.
Poznamy i sprawdzimy na sobie metodę radzenia sobie z symptomami (takimi jak np.: brak wiary w siebie, nieśmiałość, lęk, krytykanctwo, objadanie się, obniżony nastój), nie poprzez walkę, ale poprzez ich zrozumienie i zaspokojenie potrzeb, która za nimi stoją.

Co otrzymujesz w cenie:

– 3-godzinny warsztat
– małą grupę szkoleniową (max. 10-13 kobiet)
– materiały szkoleniowe
– certyfikat
– kawa, herbata, woda, słone przekąski

Warsztat odbędzie się gdy zapisze się minimum 7 osób

Koszt warsztatu to 129 zł od osoby.

Przedpłatę w wysokości 69 zł, która jest jednocześnie potwierdzeniem rezerwacji miejsca, należy wpłacić na konto Poradni w ciągu 3 dni od zapisania się na warsztat. W tytule prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz tytułu warsztatu. Pozostałą kwotę należy wpłacić na konto Poradni do 24 maja  2017 r. lub gotówką podczas warsztatu.

Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli
PEKAO SA 63 1240 1109 1111 0010 6340 9771

Warsztat odbędzie się w naszej siedzibie przy ul. Limanowskiego 11/123 w Warszawie (Sadyba) Jak do nas trafić

Prowadząca: dr n. hum. Anna Walasek-Bojanowska

Anna Walasek Bojanowska

Studia magisterskie i doktoranckie ukończyła na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest absolwentką 4-letniego Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej.

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Pomaga osobom cierpiącym na  zaburzenia nastroju, depresję, zaburzenia lękowe, traumę. Pracuje również z osobami DDA, rodzinami dysfunkcjonalnymi iseniorami. Posiada 10-letnie doświadczenie kliniczne w pomocy psychologicznej.  Oprócz prywatnej praktyki terapeutycznej współpracowała ze Stowarzyszeniem Od–Do, Stowarzyszeniem Opta, Oddziałem Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego. Odbyła również szereg szkoleń podnoszących jej kwalifikacje psychoterapeutyczne i naukowe.

Jest wykładowcą Instytutu Psychologii Stosowanej Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W pracy dydaktycznej zajmuje się problematyką płci, psychologią emocji oraz związkami pomiędzy ciałem a emocjami. Prowadzi również warsztaty rozwojowe poświęcone pracy ze stresem, pracy z ciałem, umiejętności interpresonalnych. Autorka bloga poświęconego psychologi: http://lighthouse-wewnetrznasila.pl

Prywatnie żona, mama dwóch wspaniałych chłopców i kolekcjonerka książek.

Data: 27 maja 2017r

Godziny: 15.30-19.00

Miejsce: Warszawa

Cena: 129 zł

zapisz się