Rozwój osobisty - szkolenia, warsztaty

W Poradni Psychologicznej Strefa Myśli, oprócz pomocy indywidualnej, prowadzimy szereg warsztatów psychologicznych, które mają charakter rozwojowy. Każdy warsztat jest otwarty dla każdego, kto tylko zechce wziąć w nim udział, a lista tematów tworzona jest w zależności od zapotrzebowania naszych Klientów. Różnorodność grup sprawia, że możemy również czerpać wiedzę i inspirację od innych uczestników spotkania.

Każde spotkanie odbywa się w małych grupach. Założyliśmy sobie, że maksymalna liczba osób w grupie nie może przekraczać 10. W tak kameralnym gronie, każdy z uczestników spotkania może się swobodnie dzielić z innymi swoimi doświadczeniami i w pełni skorzystać z udziału w warsztacie.

Prowadzone przez nas warsztaty psychologiczne odbywają się w siedzibie naszej poradni na Mokotowie lub w sali szkoleniowej w Centrum. Ich czas uzależniony jest od tematyki i liczebności grupy.

Przed każdym warsztatem drogą mailową staramy się zebrać Państwa oczekiwania co do spotkania. Dzięki tak indywidualnemu podejściu do zajęć, możemy wprowadzić w nim drobne korekty i spersonalizować je specjalnie pod wymagania grupy.

Po spotkaniu przez 2 tygodnie jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową. Doradzamy, pomagamy, tłumaczymy.
Każdy uczestnik spotkania otrzymuje od nas pisemne zaświadczenie o udziale w szkoleniu/warsztacie.

W celu zapoznania się z listą tematów naszych warsztatów psychologicznych i uzyskaniu dokładnych informacji na temat planowanych terminów spotkań, prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją poradni: 22 490 44 12 lub recepcja@strefamysli.pl.

Oferta

skuteczność

Bez niej praca nie ma sensu! Mierzymy ją kilka miesięcy po zrealizowanym projekcie. Zmiany 'in plus" są widoczne. Ci, którzy nam zaufali, potwierdzają to w opiniach.

profesjonalizm

Każdy z nas jest psychologiem, wybrani coachem, trenerem. Sami kształcimy się i szkolimy. Podejmujemy się projektów, w których czujemy się kompetentni.

kreatywność

Każde szkolenie, plan pracy indywidualnej, szyjemy na miarę. Powstaje po wielu godzinach spotkań, burzy mózgów, rozmów, wspólnie wypitych filiżanek kawy.