Rozwój osobisty - szkolenia, warsztaty

Szanowni Państwo,  w Poradni Psychologicznej Strefa Myśli, oprócz pomocy indywidualnej prowadzimy szereg szkoleń/warsztatów, które mają charakter rozwojowy. Każdy warsztat jest otwarty dla każdego, kto tylko zechce wziąć w nim udział. Różnorodność grup sprawia, że możemy również czerpać wiedzę i inspirację od innych uczestników spotkania.

Każde spotkanie odbywa się w małych grupach. Założyliśmy sobie, że maksymalna ilość osób w grupie nie może przekraczać 10 osób. W tak kameralnym gronie, każdy z uczestników spotkania może się swobodnie dzielić z innymi swoimi doświadczeniami i liczyć na uwagę prowadzącego.

Szkolenia odbywają się w naszej Poradni na Mokotowie lub w Sali szkoleniowej w Centrum.
Podczas spotkania do dyspozycji Państwa jest kawa, herbata, soki, woda.

Przed każdym szkoleniem drogą mailową staramy się zebrać Państwa oczekiwania co do spotkania. Dzięki tak indywidualnemu podejściu do zajęć, możemy wprowadzić w nim drobne korekty i spersonalizować je specjalnie pod wymagania grupy

Po szkoleniu przez 2 tygodnie jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową. Doradzamy, pomagamy tłumaczymy.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma od nas pisemne zaświadczenie o udziale w szkoleniu/warsztacie.

Oferta

skuteczność

Bez niej praca nie ma sensu! Mierzymy ją kilka miesięcy po zrealizowanym projekcie. Zmiany 'in plus" są widoczne. Ci, którzy nam zaufali, potwierdzają to w opiniach.

profesjonalizm

Każdy z nas jest psychologiem, wybrani coachem, trenerem. Sami kształcimy się i szkolimy. Podejmujemy się projektów, w których czujemy się kompetentni.

kreatywność

Każde szkolenie, plan pracy indywidualnej, szyjemy na miarę. Powstaje po wielu godzinach spotkań, burzy mózgów, rozmów, wspólnie wypitych filiżanek kawy.