Easy Quit – rzuć palenie w 1 dzień

palenieMetoda uwalniania się od nałogu nikotynowego EasyQuit jest adresowana do osób, które chcą rzucić palenie, ale nie wiedzą jak to zrobić. Do osób, które są świadome tego, że palenie nie jest dla nich korzystne, ale nie podejmują decyzji o odstawieniu papierosów z powodu obawy, że może być to dla nich bardzo trudne i wywoływać długotrwałe, nieprzyjemne objawy oraz obniżyć jakość życia.

EasyQuit to jedyna na rynku metoda rzucania palenia, której celem jest całkowita zmiana nieświadomych programów mentalnych, które są odpowiedzialne za potrzebę sięgania papierosa. Celem programu EasyQuit jest całkowite uwolnienie osoby uzależnionej od mentalnej i fizycznej potrzeby palenia papierosów.

Biorąc udział w sesji EasyQuit:

  •  otrzymasz najbardziej aktualną i zaawansowaną wiedzę o istocie swojego nałogu;
  • dowiesz się, dlaczego sięgnąłeś po papierosa, dlaczego i po co palisz oraz dlaczego nie możesz przestać;
  • zrozumiesz jak działa nikotynowa pułapka, pętla nałogu i konflikt motywacyjny pomiędzy tą częścią Ciebie, która chce być wolna i tą, która potrzebuje papierosów;
  • dowiesz się, dlaczego rzucenie palenia jest dla Ciebie trudne i co zrobić, żeby to stało się łatwe;
  • dowiesz się dlaczego najczęściej reklamowane sposoby rzucania palenia nie działają;
  • otrzymasz najnowocześniejsze narzędzia psychologiczne i coachingowe, dzięki którym trwale zmienisz swoje szkodliwe przekonania związane z paleniem;
  • zbudujesz silną wewnętrzną motywację, aby uwolnić się od nałogu;
  • nauczysz się skutecznie relaksować i łatwo radzić sobie ze stresem i nieznacznymi objawami odstawienia.

Celem sesji EasyQuit jest, abyś całkowicie przestał odczuwać potrzebę palenia. W wyniku tego, świadomie i niezależnie podejmiesz decyzję o odstawieniu papierosów i wytrwasz w niej bez odczuwania negatywnych objawów fizycznych i psychicznych, bez poczucia straty i lęku. Celem procesu EasyQuit jest takie zwiększenie Twojej świadomości i wewnętrznej motywacji, abyś sam uznał, że palenie nie jest Ci już dłużej do niczego potrzebne.

Sesja EasyQuit ma charakter jednorazowy, trwa ok. 3-5 godzin i jest procesem grupowym. Ma ona charakter interaktywnego wykładu połączonego z warsztatem. W trakcie sesji na uczestników nie jest wywierana jakakolwiek presja. Uczestnik dostaje kwintesencję wiedzy niezbędnej do podjęcia świadomej decyzji o rzuceniu palenia oraz najbardziej skuteczne narzędzia pomocne w wyjściu z nałogu.

Dzięki programowi EasyQuit pomogliśmy już bardzo wielu osobom i jesteśmy pewni, że Tobie też możemy skutecznie pomóc.

rzuc-palenieSesje EasyQuit prowadzone są przez Jacka Zbikowskiego, autora poradnika „Rzuć palenie w kilka godzin, czyli jak błyskawicznie uwolnić swój umysł od potrzeby palenia papierosów”.

 

 

Zobacz także: terapia uzależnień.

W celu umówienia spotkania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22-490-44-12, 602-432-591 lub mailowego recepcja@strefamysli.pl. Nasza poradnia mieści się na warszawskim Mokotowie, z łatwym dojazdem z Centrum, Wilanowa, Ursynowa oraz innych dzielnic Warszawy. Pod budynkiem znajduje się strefa bezpłatnego parkowania.

Zapraszamy!

Umów się do specjalisty: 22 490 44 12